DALŠÍ POSTUP - DISKUTUJTE..

31. ledna 2013 v 14:52
Přátelé, přišel čas sdělit něco k další strategii.

Existuje několik možností dalšího postupu :

1) Vyčkat řádné činnosti org.č.v tr.řízení (tedy že zahájí trestní řízení) a poté se k tomuto řízení připojit

2) Na nic nečekat a začít se dobírat satisfakce civilní cestou, a to :
a) hromadnou žalobou
b) každý sám za sebe


Samozřejmě by byl nejschůdnější bod 1, a to i vzhledem k (žádným) investicím do tohoto sporu s podvodným odpůrcem (= ať již TV Pětka či TV Óčko).

Avšak je možné, že se trestní započetí věci bude dlouho vléct (pokud vůbec začne..) a ty vysílající TV třeba ukončí činnost..(takovýchto vychytralých podvodníků, kdy nabalený subjekt náhle zmizel (přejmenoval se), už zde bylo více..).
A sledujeme-li nyní pouze opakované pořady Pětky (nyní i bez digitálního programového avíza), pak se může stát, že TV Pětka možná brzy ukončí vysílání..

Pokud by tedy měl přijít na řadu bod 2, pak by se podala žaloba takřka hned, a to na ředitele-majitele-předs. představenstva příp.na všechny společníky obchodní společnosti, která předm.TV provozuje (tedy i jako na fyz.osoby). To je důležité pro to, aby při případném zániku této společnosti byly tyto fyz.osoby stále postižitelné..

Další problém je otázka hromadné žaloby. Je to problém soudní, neboť je známo, že soudy těmto žalobám nejsou příliš nakloněny.. Ale tato varianta je schůdná : Navrhujeme, abyste se sdružili v určité Sdružení (např.s názvem) : 1) Sdružení podvedených ve věci interakt. tv.pořadů TV Pětka (žalovaným je TV Pětka) 2) Sdružení podvedených ve věci interakt. tv.pořadů TV Óčko (žalovaným je TV Óčko), přičemž žalobcem by pak bylo toto příslušné Sdružení (kde jeho jednotliví členové by vystupovali u soudu jako členové resp.svědci) a zde by poté byla v petitu žaloby požadovaná CELKOVÁ ČÁSTKA (jako součet škod všech členů tohoto Sdružení). Tato varianta by byla vhodná v tom smyslu, že by se platil POUZE JEDEN SOUDNÍ POPLATEK (ve výši 5%), na který by se členové Sdružení poměrně složili. (Příklad : počet žalujících bude 100, žalovaná částka bude 400 tis., soudní poplatek bude 20 tis. - tudíž každý zaplatí v průměru pouze 200 Kč)

Pokud se bude chtít někdo soudit individuálně, pak musí počítat s minimálním soudním poplatkem ve výši 1000 Kč - tedy samozřejmě pokud není sociální případ (veden na Úřadu práce) a bude tak mít nárok na osvobození od platby s.poplatku..


Ještě slovo k nám, organizátorům.
Žádný z (těch několik) nás se předmětné podvodné soutěže nezúčastnil, tudíž nikdo z našeho okolí odpůrce civilně žalovat nebude. My jen chceme napomoci tomu, aby se podvodné aktivity v naší zemi nerozrůstaly (ba nezakládaly) - proto jsme podali to trestní oznámení a můžeme i zformulovat civilní žalobu v tomto smyslu. Nejsme však klasičtí právníci (to by vás stálo asi dost peněz..), "pouze" jen máme chuť (do boje proti podvodům) + určité (značné) praktické zkušenosti (jak to zde s "justicí" v praxi funguje a jak s ní efektivně jednat..). Pokud tedy máte ve svém blízkém okolí nějakého známého JUDr., tak se zkuste informovat, co na tuto věc řekne. V praxi platí, že "co právník, to názor"(což je samozřejmě přehnané..), ale i v tomto ohledu může těch více získaných názorů pak vygenerovat další optimální postup.

DŮLEŽITÉ : Je však potřeba, abyste si své názory (k tomu, co je zde řečeno) - tedy máte-li k věci co říct nejen právně - nenechávali pro sebe a DISKUTOVALI ZDE MEZI SEBOU NA NAŠEM FÓRU! Sdělujte, k jaké variantě se přikláníte a případně proč; zda-li jste pro vznik Sdružení - v kladném případě potvrďte, že se stáváte členem Sdružení č.1 resp.č.2 - toto členství je pouze formální, bez jakýchkoliv požadavků a závazků.

Tolik prozatím.
(Kontakty jsou níže v 1.článku)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mirek | 1. února 2013 v 14:26 | Reagovat

Jsem pro okamžitý postup než ti podvodníci zmizej. Založení toho sdružení je dobrej nápad, chci se stát jeho členem. Nacionále vám pošlu na mejl. Díky za to, že to děláte a organizujete.
Mirek K.

2 Lenka | 1. února 2013 v 16:20 | Reagovat

Sdružit se je dobré, soud k nám bude mít respekt. Jsem pro

3 Kamča | 1. února 2013 v 20:04 | Reagovat

Vypadá to, že Pětka brzy zkrachuje. Na Fb pátrají i dodavatelské produkční firmy po jejím současném majiteli (kdoví na jakého koně to prý už převedli), neboť měsíce jim Pětka neplatí za výrobu externích pořadů. Zaměstnanci neberou 2 měsíce výplatu. Tak též skončili. Budova už je v podstatě prázdná a dneškem počínaje běží v TV jen jakási smyčka. Nový dočasný majitel s nikým nekomunikuje a ty firmy ani neví, zda je to právnická či fyzická osoba. Nemají se na koho obrátit. A s Maďary (Call TV) to prý nemá už ani kdo ukončit. Kdo by měl opravnění. Toť info na Fb od posledních zbylých pracovníků. Nikdo tam nic neví. Za chvilku to asi skončí v úpadku a hlavně s obrovskými dluhy, jako loni TV Public. Vždyť jen za vysílání v Multiplexu 3 se platí kolem 42 miliónů ročně.

http://www.digizone.cz/clanky/petka-a-metropol-prerusily-k-1-unoru-klasicke-vysilani-a-zaradily-rotujici-smycky/

Co se týká Óčka, tak už 3 dny Music Game neběží, ale na FB se Óčko dneska vyjádřilo, že se pořad vrátí v polovině února, s dramaturgickými změnami, prý zajímavější, zábavnější.

Jen pro info, pokud není podstatné, klidně to smažte.

4 Pavelx | 4. února 2013 v 14:22 | Reagovat

[3]: Toto je k věci, takže takovéto info zde bude vždy přínosem.
Takovéto "zkrachování" se tady stalo už mnohokrát, ale je úsměvné, že by se nedohledal majitel - ten znám být musí vždy.. A že to nemá s Maďary kdo ukončit, je trapná výmluva - někdo ten program koordinuje a realizuje - a to dotud, dokud ta TV vysílá. Tím víc je to již věc trestní než právní.
A pokud jde o Óčko, tak změny budou chvályhodné, nicméně ty dřívější podvody bude muset těm okradeným zaplatit..

5 Kamča | 4. února 2013 v 20:09 | Reagovat

Takže TV Pětka dnes úplně skončila. Černočerná tma. Nevysílá už vůbec nic.

http://www.novinky.cz/domaci/292228-bulvarni-televize-petka-ukoncila-vysilani.html

6 Kamča | 4. února 2013 v 20:26 | Reagovat

Ještě zajímavost. Loni zde působila Stil TV, tam se vysílala Sexy výhra (opět Call TV) - RRTV podala trestní snad někdy v květnu loni - tam byl jednoduše prokazatelný malér - diváci měli hádat slovo na 5 písmen a z obálky pak moderátorka vytáhla 6ti-písmenné slovo. Nicméně dodnes není věc dořešena, uzavřena a Stil TV v srpnu krachla. Info v článku.

http://mediamania.tyden.cz/rubriky/televize-radio/porady-sexy-sance-a-music-game-bude-setrit-policie_259306.html

7 Kamča | 4. února 2013 v 20:34 | Reagovat

http://www.digizone.cz/clanky/petka-prerusila-vysilani-televizi-prevzali-lide-pod-vedenim-roberta-kvapila/

8 Pavelx | 5. února 2013 v 13:26 | Reagovat

Ano, Pětka nás po dlouhé podvodné nemoci (když svým včerejším poledním pořadem "Ve hvězdách" podváděla do posledního dechu) v tichosti opustila dne 4.2.2013 ve 14:38 hod. - budiž jí  trestněprávní země těžká.. Trestně stíháni či (alespoň) právně zažalováni by měli být nejvyšší kapitáni Pětky : jedná se konkrétně o generálního ředitele Marka Vítka, výkonného ředitele Pavla Attela, ředitele vysílání Jiřího Němečka, obchodního ředitele Pavla Jamného a šéfproducenta Taša Andjelovskeho. (Mch.nějaký Saša Andjelkovič tady v 90.letech řídil jedno grandiózní podvodné letadlo "GWC klub" - není to jeho brácha?..). Samozřejmě kromě nich i jejich nadřízení (sub)dodavatelští velitelé-majitelé.. Ale jak vidno tak civilní žaloby se asi nikdo z nich bát nemusí - ti podvedení, kteří nám dříve napsali, se už nějak stáhli - veškerý náš zde uvedený právní scénář se tak stává pouze řečnickým.. Nebo máte, Kamčo, (při své investigativnosti) nějaké info, že by se těch okradených ujal někdo jiný? No kdyby to byl JUDr.T.Sokol, tak to vítáme - to by mělo určitou oficiální (i mediální) váhu, ale asi by to ty žalobce přišlo na další (riskantní) nezanedbatelné investice..
Pokud jde o Stil TV, tak to ale nebyla celoplošná neplacená TV, takže tady ten šířený podvod neměl takovou sledovanost.. Avšak pokud RRTV podala trestní, tak nějaký závěr (do 2 měsíců od podání) to mít muselo.. To by nás všechny určitě zajímalo, jak org.č.v tr.říz."odpověděl" - vypátrejte..;-)

9 Kamča | 5. února 2013 v 14:02 | Reagovat

Co jsem četla na Facebooku, když si někdo postěžoval, že tam volal a za kolik, tak se dává odkaz na tento blog. Takže nemám pocit, že by se seskupovali někde jinde a že by se jich nějaký ten JUDr. ujal. Spíše si postěžovali, poplakali nad ztrátou pěněz, tam je jiní ujistili, že nebyli sami. Protože pokud se neozvali vám, tak asi jinam to nebylo.

Co se týká té STIL TV, vycházím jen z článků, co jsem vygooglila. Ta inkrimnovaná Sexy výhra běžela loni v únoru, RRTV se tím zabývala loni v květnu, viz zde: http://www.digizone.cz/clanky/rrtv-zada-ministerstvo-o-posouzeni-sexy-vyhry/, a že to nebylo ještě uzavřeno, říkala sama předsedkyně RTTV před pár dny zde: http://mediamania.tyden.cz/rubriky/televize-radio/porady-sexy-sance-a-music-game-bude-setrit-policie_259306.html, ale detaily neuvádí.

Jinak tady bývalý management Pětky: http://www.petka.cz/o-nas/
Ten šéfproducent Pětky má jiné příjmení, takže asi to příbuzní nejsou, tento se jmenuje Tašo Andjelkovski.

10 Pavelx | 5. února 2013 v 15:27 | Reagovat

No pokud to jinde není, tak se třeba ještě rozhoupou u nás. (třeba mají jen chřipku..;-)
Pokud jde o souvislost s RRTV, tak tam mají trochu zavádějící nadpis, že to "bude šetřit Policie".. Ono od podání trestního k šetření Policie je strašně dlouhá (mnohdy utopická) cesta.. A předsedkyně by detaily pro veřejnost sdělit měla, od toho tam je..
Tašo Andjelkovski je možná jeho nevlastní brácha..;-)

11 Kamča | 5. února 2013 v 17:03 | Reagovat

[10]: Třeba by to předsedkyně i sdělila, kdyby se jí někdo zeptal? :) Ale toho novináře to zřejmě ani nenapadlo :) Koneckonců ten článek právě nebyl moc konkrétní, souvislosti a podrobnosti jsem musela poskládat z více článků a každý z jiného média. :-) O zavádějícím nadpisu nemluvě, že? :-)

12 Jara Ř. | E-mail | 5. února 2013 v 19:17 | Reagovat

Taky jsem už zjistil včera na Netu,že TV pětka skončila-přesně podvodně,jak už tu někdo naznačoval-a prostě už neexistujem,nemáte koho žalovat. Prosím,kolik se nás tedy sešlo,a jak dál? Samozřejmě jsem pro rychlá řešení (s pálkou v ruce do studia,či do kanclu podvodníka)

13 Kamča | 5. února 2013 v 19:46 | Reagovat

[12]: Teda Jarku! :) To si nepomůžete, tím vaším řešením - s pálkou v ruce, to vám peníze jistě nevrátí. Btw. budova Pětky zeje již prázdnotou, TV studio bylo v Budapešti, a majitelé kdoví kde.

14 Jara Ř. | E-mail | 5. února 2013 v 20:09 | Reagovat

Kamči,nikdy jsem neměl důvěru v soudy,a tato doba mou nedůvěru ještě více zvýšila. A myslím,že by se ti lidé dali vyhledat.

15 Kamča | 5. února 2013 v 20:20 | Reagovat

[14]: Jarku, nedůvěru v soudy chápu. Ale co toto by vyřešilo? Vezmete ty majitele - jedno, zda ty český či ty maďarský pálkou po hlavě a v poutech skončíte vy. Tím sobě nepomůžete, ba naopak.

16 mimka1 | E-mail | 5. února 2013 v 20:29 | Reagovat

[4]:Jistě je známa organizace, ,která platí tomu určitému majiteli TV stanice za pronajatý vysílací čas. A jistě jde dohledat provozovatele inkrminovaných tf.linek, které se samozřejmě na tomto podvodu podílejí. Jsem pro hromadnou žalobu, jistě se lidé postupně přidají. Podevdených musí býta za ta léta tisíce, převedeno do mluvy peněz - hrůza.

17 mimka1 | E-mail | 5. února 2013 v 20:32 | Reagovat

Nemáte jen Óčko nebo TV5, ale i Barrandov-pořad EZO vysílaný vždy po půlnoci a v ranních hodinách.

18 Kamča | 5. února 2013 v 20:46 | Reagovat

[17]: Ano, vše toto provozuje společnost Telemedia InteracTV Ltd. (www.calltv.com).

Vysílá se živě z budovy v Budapešti v Maďarsku. Sídlo má však společnost "papírově" na Maltě: Tower Gate Place, Tal-Qroqq Street MSD1703 Msida VAT: MT 1905-4406, Malta.

Šéfem společnosti Telemedia je jistý Dr. Jeno Torocsik, Chairman of the Board
email: jeno.torocsik@interactv.com.

Provozovatelem těch audiotextových linek je: Advanced Telecom Services s.r.o., se sídlem Rosmarin Business Center, Dělnická 12, 170 00, Praha 7.

Dříve u nás ještě vysílali řadu let na Primě - Rychlá výhra apod., Zeptej se osudu...

Jinak na Slovensku začínali kolem roku 2005 dokonce na STV. V současnosti na kanálech Markízy i Jojky a TA3.

19 mimka1 | E-mail | 5. února 2013 v 20:55 | Reagovat

Je to super vědět - jen ještě se jim dostat "na kobylku". Já jsem si v loňském roce stěžovala přímo u TV Barrandov-ti sdělili, že s tím nemají nic společného-pouze pronajímají vysílací čas. Nicméně mou stížnost postoupili tomu neznámému EZO, odkud se mi ozvala nějaká jejich mluvčí-dost arogantní žena - která mi promptně sdělila, že každý volá o svém vlastním rozhodnutí a oni nenesou odpovědnost, že se spojení nekonalo. Ptala jsem se na to právníka-on tehdy uvážil, že jedině hromadná žaloba by mohla mít váhu, protože jedinec je v této mafii docela ztracený.

20 Kamča | 5. února 2013 v 21:16 | Reagovat

[19]: Jedině média, aby pomohla ty lidi sjednotit, najít, vyzvat, dát do kupy. Neboť těch diskuzí, blogů, skupin na FB atd. je fakt hodně, ale každý si tam jen zanadává, a  to trvá už roky. Bohužel u nás, kromě ČT, to všichni vysílali, vysílají. Takže to vidím na Stream.cz - pořad A dost!, co vzniká ve spolupráci s dTestem. Nedávno si brali na paškál též společnost, co lidi okrádala voláním, slibovali úvěry, a minuta hovoru za 900 Kč snad. A vůbec dTest kdyby se toho ujal v roli vůdce a pomohl založit těm poškozeným to sdružení.

21 mimka1 | E-mail | 5. února 2013 v 21:27 | Reagovat

Souhlasím - bohužel v české povaze je vždy více ponadávat a ulevit si tak .  a pak už nic. Jsme toho svědky dnes a denně a na cokoli.Snad, kdyby se toho d´Test ujal, vešlo by to tak do povědomí mnohých. Je hodně takových, kteří se za tento svůj pokus-oslovit na oko jednoduše nějakého rádoby věštce - prostě stydí. Stydí se za to, že naletěli, mnohdy i kvůli rodině, protože ty provolané částky jsou opravdu u některých až hrůzné.

22 Kamča | 5. února 2013 v 21:52 | Reagovat

[21]: Co jsem našla, tak Irům se podařilo ten Ezo pořad zrušit - v prosinci. http://en.wikipedia.org/wiki/Psychic_Readings_Live

A snad v Kanadě po nich taky docela už šlapou. Mají na Fb stránku Anti Call TV.

Teď ji na Fb založil i Irák.

Je toho plný internet, Facebook, videa Youtube ze všech koutů světa.

V Belgii po nich šla právě spotřebitelská organizace CRIOC, něco jako náš dTest: http://www.oivo-crioc.org/files/fr/4765fr.pdf

Zato čeští věštci, ti z toho mají žně, tento se tam prý odstěhoval natrvalo a na webu se chlubí zákulisními videi z TV budovy v Budapešti: http://www.alesfajx.com/?p=481

Já když slyším, že se člověk ptá na operaci a ta šarlatánka mu poví, ať nechodí k doktorovi, že ho odblokuje osobně, a pak si ještě za služby doma prý účtují desetitisíce..., bych vztekla, jak je to vůbec možný. Nemluvě, že prý Maďaři najímají na věštce někde i herce apod., jde jen o byznys.

A ty linky jsou nejhorší. Ti lidé mnohdy netuší, že za čekání na automatu se platí, myslí si, že když s tím v TV nemluvili, tak nic neplatí a pak účet za tisíce.

23 Kamča | 6. února 2013 v 2:20 | Reagovat

Telemedia - Call TV od února 2013  i na ostravské TV Polar (www.polar.cz) - odpoledne od 14 hodin a od půlnoci naše známá Sexy šance.

Pro toto působení mají sídlo pro změnu na Kypru: Provozovatelem pořadu je společnost Telemedia Interactv Production Home Limited se sídlem Telemedia Interactv Production Home Limited, Arch makarios III, 195 Neocleous House, P.C. 3030. Limassol, Cyprus

24 Pavelx | 6. února 2013 v 11:35 | Reagovat

[12]: + [14]: Jarku resp. i další : Na mail se celkově ozvalo 13 lidí, včera jsem je všechny ještě jednou oslovil, aby se vyjádřili k dalšímu postupu - zatím jsem obdržel pouze 3 potvrzení o přečtení.. Tak nevím, jestli to někdo komunikačně blokuje nebo ti poškození lidi už nemají o věc svého odškodnění zájem.. Každopádně žalovat je koho (můj vzkaz č.8) a budeme rádi, když to udělá třeba jen pár lidí. Další postup bude upřesněn, až lidi odpoví na ten včerejší mail (body a) až e) ). Chceme pomoct, ale že bychom se těch poškozených zas nějak měli prosit, tak to tedy ne..

25 mimka1 | E-mail | 6. února 2013 v 14:05 | Reagovat

Jistě, prosit se nebudeme, ale uvědomte si jaká skupina lidí tam volá, jak to slyším podle ročníků, často jsou to lidé kolem 80ti let a ti zřejmě nemají net a fb, měli bychom vymyslet, jak to dostat do všeobecně rozšířených médií-TV, rozhlas, Tisk (pokud budou chtít s námi spolupracovat). Takže bych je šmahem neodsoudila. Já se přidávám určitě, moje kamarádka také a i ti FB co si stěžovali na fb nebo i na jinem servru. Nestálo by za to poslat to jako otevřený dopist do TV-třeba černé ovce, nebo něco podobného. Aby to mělo možnost slyšet více lidí najednou. Pokud mě chcete do sdružení, napiště, co k tomu potřebujete.

26 Pavelx | 6. února 2013 v 14:14 | Reagovat

[25]: Ještě než dnes již odcházím "ze služby", tak jste napsala, takže rychlá odpověď : Zas tak staří lidi tam (podle hlasů ve studiu) nevolají.. Já jenom pravdivě řikám, co přišlo na mail - zatím žádná sláva, uvidíme..
Pokud jde o média, tak tam asi neuspějeme - všichni spolu drží basu..(a jednou tam možná skončí..;-) - proč krachla 5ka nikde ve zprávách nebylo, a přitom je nasnadě, že to bylo kvůli podvodu se SexyŠ (Ve hvězdách) už dlouho plánovaný.. Však ať do médií někdo zkusí napsat - ti podvedení by to měli dělat denně..
Pokud jde o Vás resp.o Tebe, tak si přečti tady ty blogové instruction a odepiš nám dle nich na mail (nebos už psala?). Zatím (dnes) ahoj

27 Kamča | 6. února 2013 v 14:30 | Reagovat

[26]: Pavle, bohužel Pětka krachla z jiných důvodů, a to čistě finančních.

Jejich investorovi L. Měkotovi, který figuroval v kauze Mostecké uhelné policie obstavila majetek. Přestal tedy teelvizi ze dne na den financovat.

Takže neměli peníze na výrobu pořadů ap., jen za Multiplex se platí kolem 42 miliónů ročně. Pořady jdou též do desítek miliónů. Měření sledovanosti - další milióny. Technika, platy lidí.

Psalo se o tom průběžně úplně ve všech možných novinách - Mladá fronta, Hospodářské, Lidovky, Právo, i Blesk :-).

Sexy šance by je vůbec nepoložila, ta je naopak nestála výrobně ani korunu, naopak jim vydělávala.

Já bych věřila dTestu a jejich pořadu na TV Stream - žalují teď i banky ohledně poplatků za úvěry. Černé ovce či další pořady na ČT by taky šly - tam nikdy Call TV nebyla.

28 Kamča | 6. února 2013 v 15:02 | Reagovat

Mimochodem, televize Z1, za kterou stála hodně silná a majetná finanční skupina, skončila se ztrátou půl miliardy. Prostě provoz televize je sakra drahý špás. :-)

Původní majitel TV Barrandov - opět magnát, ji také raději prodal, jen to několik let stále dotoval.

Tudíž TV Pětka bez bohatého investora neměla šanci přežít. Žádná začínající TV na sebe několik let nevydělá.

29 mimka1 | E-mail | 6. února 2013 v 20:36 | Reagovat

[26]:ju, už jsem psala i s tím, že osobně jsem kontaktovala TV Barrandov, potom jsem měla tf.hovor s "nějakou" mluvčí EZA-ale vše to jde nějak bokem, ale v historii tv.ezo se dá dohledat poznatky mnohých, kteří tam psali a co se dozvěděli, je tam i poznatek jedené paní, která si dala práci a vysledovala, kdo provozuje tf.linky 900..., tedy i tuto, je to chlápek zFulneku, má na to a.s. s vkladem dva miliony, manželka mu dělá jednatelku.

30 Kamča | 6. února 2013 v 22:18 | Reagovat

[29]: Ty audiotextové linky provozuje Advanced Telecom Services, s. r. o. - http://www.atspraha.cz/

Výpis z obchodního rejstříku:

Datum zápisu: 19.prosince 2006
Obchodní firma: Advanced Telecom Services, s.r.o.
Sídlo: Praha 7, Dělnická 213/12, PSČ 170 00
Identifikační číslo: 276 35 007
Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Statutární orgán:     
jednatel: Mgr. Michal Horák, dat. nar. 30.03.1961
Praha 9, Žíšovská 1628, PSČ 190 16
den vzniku funkce:  27.srpna 2007

jednatel: Piotr Majchrzak, dat. nar. 28.07.1967
05-510 Konstancin - Jeziorna, Ul. Wschodnia 3, Polská republika
den vzniku funkce:  15.dubna 2011

jednatel: Pavel Šimek, dat. nar. 24.12.1972
Fulnek, Za klášterem 614, PSČ 742 45
den vzniku funkce:  17.srpna 2011

Společníci:
ONE-2-ONE S.A.
Poznan, Rakoniewicka 20, 60111
Polská republika
Vklad: 20 991 000,- Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 20991/42838

TOPIC PRESS s.r.o.
Fulnek, Za klášterem 614, PSČ 742 45
Identifikační číslo: 483 94 084
Vklad: 21 847 000,- Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 21847/42838

Základní kapitál: 42 838 000,- Kč

31 Kamča | 6. února 2013 v 22:23 | Reagovat

[29]: Jsou tři jednatelé, z toho jeden Polák.  A 2 firmy jako společníci - právě ta toho z Fulneku, ale i ta polská.

Díky mladé milence  (aby byl in) je manželka asi z obliga :-) Dělám si legraci :-)))

Ale vklady se o celou nulu rozrostly, kapitál činí 42 mega :D

32 mimka1 | E-mail | 7. února 2013 v 12:38 | Reagovat

No vida, jak jsou hoši hbití. Teďjde jen o ot, jak zformulovat a hlavně prostřednictvím koho, předat tyto poznatky širší veřejnosti. Pro Pvalx ještě dodávám, že u některých rádoby věštců jde vysledovat, jaké ročníky tam volají, neboť požadují data narození-a tam velmi často zaznívají ročníky válečné až předválečné- na emimino.cz v diskuzi najdete příspěvek člověka, který s hrůzou zjistil, že tam volala jeho maminka a stálo jí to výšku důchodu. A proč? Protože maminky jsou už takové a tak rády by zajistili pro své ratolesti to nejlepší - a ty hovada (omlouvám se, ale jinak na to nemám pojmenování) se nestydí takového člověka oškubat.
Co kdybychom se poksili to zformulovat a podat do Blesku, ti se rádi zaobírají skandálními věcmi-čím více lidí si to přečte, tím rychleji najdeme další poškozené - co na to říkáte? Na fb nespoléhám, ne každý se v něm denně hrabe, starší ročníky, ty asi také ne...

33 Pavelx | 7. února 2013 v 14:16 | Reagovat

[27]:: Já jsem to nemyslel tak, že by je SŠ položila, jenom jsem naznačil, že pokud si nějaká TV musí pomáhat podobnými pořady (které jim samozřejmě vydělávají, protože callTV je jejich spřízněná dcerka, s kterou se dělí - tipl bych si fifty fifty), tak na tom nemůže být finančně dobře (o serióznosti takovéto TV nemluvě) - je to vlastně taková předzvěst, že s tou TV není lecos v pořádku, že pro ni není potíž skončit a před smrtí si chce ještě co nejvíc nahrabat - je to vlastně běžný postup eseróčkových podvodníků v našem "krásném právním státě".. Nebo jak si vysvětlit, že už dobře věděli, že končí (Měkota z MUS to věděl dřív), a dál vyráběli pořady, za které aktérům už dlouho předtím nezaplatili (určitě jim jen slibovali..) a 3 hod před smrtí ještě vysílají podvodný audiotex?.. Možná se o tom psalo, ale taková Událost, že krachne celkem známá celoplošná TV, by měla být vysvětlena v nejsledovanějším médiu, čímž je TV.. Pokud jde o příp.pomoc investig.pořadů, tak ať to někdo z poškozených zkusí je oslovit (s avízem na tento blog) - my se budeme dál zabývat jen trestněprávními aspekty odškodnění.

[28]:: Jo, jasně, TV je drahý špás. Ale pokud už si vybuduje pozici, tak je to skvělý byznys. Ony takovýty rychlokvašky jsou vždycky podezřelý, o co jim go. Např.Smíchov se prezentoval "novými premiérami" a vysílají 10x opakovný škváry; nebo Prima ZOOM je na dokumenty, a nehledě k tomu, že taky to moc nejsou premiéry, tak jim nový dokumentární zdroj moc dlouho taky nevydrží.. A po 5ce třeba přijde 6ka, která bude vysílat jenom audiotexy.. - to si pošmáknem..:-))

[29]:: Ta firemní struktura audiotexu nás moc nezajímá - mají jasně prezentovaný pravidla a nic podvodnýho nedělají. Podvod činí ten, kdo tento audiotex nekale používá : lidi na něm účelově zdržuje, aniž by musel, a navíc ještě prezentuje "rychlé přepojování"..

[32]:: Mimčo, tady je asi trochu omyl: Já jsem myslel, že jsi tady taky ohl.pořadů SŠ + MG, ale ty mluvíš o věštcích (EZO). Samozřejmě v těchto duchovních pořadech jsou volajícími starší. Včera jsem se na to v noci chvíli díval, a zatímco na Primě paní (tuším Deméterová) hezky plyně všechny odbavovala (bez pauz), tak na Barrandově ta Mirra-kartářka byla podobná těm podvodnejm agitátorům na 5ce resp.Óčku - furt mlela něco abstraktního a že je potřeba volat, a za tu půlhoďku odbavila 2 lidi.. Pokud na její lince teda byli nějací volající a bylo jim řečeno, že "před nimi je řada volajících", tak je to taky trestněprávně žalovatelné.. Jinak tvé "BLESKové" aktivitě se meze nekladou - zapoj se a napiš jim..;-)

34 Kamča | 8. února 2013 v 1:47 | Reagovat

Jj, ale řekni mi, proč třeba takový stanice jako Markíza nebo Joj to už roky dávají, nebo že v zahraničí to vysílá i MTV, že jim to za to stojí, za tu poškozenou pověst? Vždyť to jsou stabilní velký TV skupiny? Nebo na Slovensku to začínalo dokonce na státní STV?

Jinak o tom krachu, proč tomu nebyl takový prostor dán i v TV (jinak noviny a servery všechny snad), asi takový nepsaný kodex, komerční televize nekomentují konkureční TV (normálně z důvodu, aby jim nedělaly reklamu). Ale ČT o tom informovala samozřejmě.

K tomu audiotextu? Ale kdoví, kdo ten hlasový strom - automat a nastavení call centra ovládá? Protože jak byl tehdy ten skandál, když fungovala Prima, Erika (audiotext) a Maďaři, tak právě všichni výherci byli prý známí a příbuzní lidí z Erika a.s. a obrali vždy dá se říct Maďary (a to se hrálo i o 30 tisíc a více), tudíž zrovna jejich domluvený lidičky přepojovali do vysílání. A proč pak po letech Prima vypověděla asi Maďary?, protože naopak šidili nejspíše na zisku s voláním je, dodávali jim výsledky, že volalo o půlku míň lidí, než ve skutečnosti.

Takže si myslím, že na každý stanici to bude indviduální, kdo má lepší vyjednavače. Některé TV platí Maďaři jen paušálek za vysílací prostor a někde mají ty TV třeba i procenta ze zisku z volání. Jenže nevíme, kdo tento audiotext ovládá, taky se může stát, že ATS může třičtvrtě hovorů překlápět a držet v ČR na automatu a jen část hovorů spojí s ústřednou s Maďarskem a ti z toho ještě filtrují, koho do studia přepojí. Vůbec nevíme, jak vnitřně mají tyto procesy nastavený.

Já bych z toho tu audiotextovou společnost vůbec nevyjímala, aby se nakonec nezjistilo, že ta z toho hrabe úplně nejvíc, a že třeba oni dělají ty machinace s ústřednou. Nakonec nejmenší zisk z toho bude mít ta česká TV a největší malér taky a to bude ten paradox. :)

Jinak jak jsi psal o tom přepojování, tak je alespoň chválihodný, že ta Prima (co už to vyrábí sama) ty lidi přepojuje stále. A právě Barrandov dělá s Call TV. A je to hned poznat i z toho, že lidi drží na lince a nepřepojují do TV.

Co se týká Blesku - tak ty mají taky audiotextovou linku na věštce, zase jsou spojeni s jinou auidiotextovou firmou - E.M.A. Europe s.r.o. - ti mají pod palcem též hodně časáků a webů. Ale Blesk čte v této zemi nejvíce lidí - kupuje ho milión denně a čtou další čtyři každý výtisk  :-)) Otázka, zda by je to zajímalo, tyhle noční pořady jsou naprosto mimo zájem, stojí úplně na okraji, protože se bere, že tam jako "normální" lidi nevolají :-) Ti prý v noci spí :-) A v prime-time se na Barrandov dívá jen sotva 200 tisíc lidí, tak kolik jich kouká na ty noční pořady? 10 až 20 tisíc? :-) A na Pětku to bylo ještě mnohem méně i na Óčko. A je zajímají pořady s miliónovou sledovaností jako má Superstar, Ordinace apod. To noční nasazení zase hraje do karet těm Maďarům, prostě pořady pro "chudáky, zoufalce, lidi negramotné, nevzdělané" apod., a to prostě není atraktivní téma, že? :-)

A Blesk jde jen po senzacích, to by tam musel zavolat Kája Gott a čekat půl hodiny na lince nebo se nedovolat, Blesk chce hvězdy, nedělá investigativní věci a nemá zájem někomu pomoci.

To už raději asi ČT nebo dTest + Stream.cz - pořad A Dost.- Ten má obrovskou sledovanost - akorát ale mladší cílovka. Tím ty volající důchodce nezachráníme bohužel - ty zase ta ČT. Ale to je pouze můj názor.

35 Pavelx | 8. února 2013 v 18:39 | Reagovat

[34]: Zareaguju po odstavcích :

Ty větší TV to dávaly, neboť v této době tady podvod jen bují, ale myslím že nikde ne dlouho - brzo to stáhly. U nás to dávala NOVA, ale taky to brzo stáhla - možná i díky mně, kterej jsem jim tam vehementně psal a hrozil trestním (blogy ještě tehdy nebyly..);-)

A ČT to komentovala kdy a kde? (jejich publicistiku sleduju..) Možná jenom suše oznámila, ne?

Jo, lumpi se někdy podvedou mezi sebou.. A audiotex to má nastavený tak, že z každé minuty má určitý procento z kreditu volajícího automaticky - řekl bych..

Myslím tak, že to prodlužování hovorů  si už řídí majitel (pronájemce) toho přidělenýho audiot.čísla, v našem případě Maďaři (kteří ho možná mají jen v pronájmu od ředitele 5ky, Óčka..). Určo se i dají u toho audiotexu vyjednat lepší podmínky - v tomhle podvodným šoubyznysu je vlastně všechno propojený a nic není nemožný..

Nemyslím, že by to tak bylo - audiotex jen čísla pronajímá..

Prima si to už dělá sama? Tak to by odpovídalo, že tak nepodvádějí. Férový by to bylo, kdyby se volající dozvěděl hned po zavolání : "Je před Vámi x lidí, přepojen budete max. do x minut, pokud by to mělo trvat déle (zvýšenou výmluvností moderátorky s klienty před vámi), tak DALŠÍ MINUTY VÁM JIŽ ÚČTOVÁNY NEBUDOU.. A úplně fér by to bylo, kdyby se momentální max.čekací doba objevovala na obrazovce..

Blesk má furt audiotex v inzerci..(?) - už jsem ho pár let v ruce neměl.. Ta sledovanost jednotlivých TV je někde (pravidelně) prezentovaná? S posl.větou souhlas : Takovej ovíněnej nespavec je nejlepší klient..

No Mimka tady psala úmysl napsat to do Blesku - doteď se neozvala - možná ještě furt jedná s říďou..:-)

No ČT (dTest, Č.ovce, Reportéři) by to měla mít jako povinnost, ale celá ta naše mediální scéna je spřažená (pouze pravicová), takže proti podvodům vyplývajícím z této pravicové doby se jí moc nechce..

36 Kamča | 8. února 2013 v 22:02 | Reagovat

[35]: No, Markíza a Joj to právě dávají pořád a ne jen jednou denně :-(

Pavle, u nás to začalo, co jsem vygooglila na TV Prima (z těch větších TV, jinak taky Galaxie, TV Praha ap.) kolem roku 2005, 2006 a právě Rychlá výhra - sirky apod., a pozor, Maďaři byli prý tak drzí, že přepojili i jen jednoho člověka za hodinu!!! :) Našla jsem diskuzi z té doby :-) Tehdy měli ty zlatý žně. Nebyl tolik internet rozmohlý, Facebook a bylo to nový, lidi nebyli varovaný. :)

Nova to pak až po nich dělala sama, resp. právě s Erika a.s., když Eriku Prima vylila, za to, že měla svoje nastrčený výherce. A protože i Prima pak odhalila, že Maďaři je oškubávají, že přiznávají méně volajících - tak po několika letech si to začala vyrábět sama, někdy cca 2009? To bych musela přesně dohledat.

NA ČT to bylo určitě (krach Pětky), ten den to bylo snad všude, určo jsem to i slyšela na ČT24, měli to i na webu: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/media-it/213743-televize-petka-ukoncila-vysilani/

Co se týká audiotextu, tak právě ATS není vedena jen jako pronajímatel, ale v těch pravidlech na webu - co byl na obrazovce - jako provozovatel. Já myslím, že jedou s Call TV fifty fifty. A ne ta Pětka, Óčko. Ti s audiotextem nebudou mít nic společného. Ti fakt jen prodali slepě, tupě vysílací prostor.

Protože provozovatelem pořadu je Call TV, tudíž ta má smlouvu s audiotextovou firmou ATS. Takže zásadní získy mají Call TV a ta audiotextová firma, ty se dělí o zisky z volání. Viz ten příklad Call TV a Erika a.s. - kdy výherci byli od audiotextový firmy. Ta vše ovládala.

Pokud mateřská TV má sakra dobrou smlouvu, tak má možná procenta. Pokud je to hodně sledovaná TV a dobrý vysílací čas. Jenže já věřím, že Call TV podfoukla finančně i ty naše telky. Byli to nováčci oproti protřelý Call TV. Takže vůbec nevěděli, která bije, jak je nastavená ta ústředna a nepřepojování a kolik lidí visí na automatu. Mysleli si, prodáme prostor, máme zapláclý vysílací čas, nemusíme sami nic natáčet a ještě jsou z toho paušální, pravidlený příjmy.

Dle Primy - prý Maďarům tehdy volal i generální, pořád měli rozbroje, nařídili Maďarům přepojovat lidi a mít právě řádně namluvený ten automat - dle skutečností. Maďaři první den přepojili 20 lidí za hodinu, druhý den 15, a za týden zase pět lidí. A přemluvili si i záznamník, kde naopak lidi ještě více manipuloval držením na lince - nepokládejte, nešlapte si po štěstí, vydržte ještě chviličku, už tam budete... Prima to pak musela žehlit a hned, jak končil termín smlouvy, jenže to bylo roky, tak se utrhli.

I to byl důvod Primy, že to nejen vyrábí sama, ale spolumajitel Primy má vlastní audiotextovou firmu Media Support. On je to drahý špás, jedna průměrná ústředna stojí 2 milióny a provoz call centra další velký peníze.

Blesk jsem viděla ten audiotext na webu. Noviny jsem neměla v ruce ani nepamatuji. Já jsem přece googlistka. :-))) Sledovanost TV čtu na digizone.cz např.

Jinak stejně nevím, jak by se dal pořad vyrobit, kdyby byl fakt kvalitní a byl třeba večer ve 22 hodin a volalo tam třeba 2 tisíce lidí a do pořadu i kdyby přepojovali okamžitě, tak jich tam narvou tak max. 30.

A zda by šla vůbec ústředna propojit s obrazovkou. Protože - byla jsem o prázdninách na brigádě v call centru pojišťovny a pozor, 50 operátorů najednou a na každýho čekala jiná samostatná fronta na lince, ale na každýho jinak dlouhá, každý volající slyšel od automatu úplně jinou hláaku - někdo - jste pátí v pořadí a někdo - jste desátý. Ale těch pátých bylo taky padsát.

A tady se čeká na jednu moderátorku, ale to call centrum bude mít třeba 50 větví, tudíž v jeden moment čeká po celé republice na přepojení 50 lidí. To není jedna linka a lidé seřazení za sebou. A taky těch větví mohou mít sto. A přesně záleží, jak tu ústřednu nastaví a s tím jde skvěle manipulovat.

Pochopitelně i na každé té větvi to někdo sem tam položí, tak čas čekání přesně spočítat technicky ani nelze. Sama jsem volala na operátora (zelená linka naštěstí) a po 20 minutách tím práskla :-)))

37 Adam | 10. února 2013 v 1:07 | Reagovat

Kamila je spisovatelka :) To jsou vždycky romány ;)

38 Kamča | 10. února 2013 v 15:22 | Reagovat

[37]: To si piš, že budu :D Tady sbírám materiál. Pak z toho bude scénář, a filmaři se poperou :-) Komedie, sci-fi,parodie, krimi? Tohle téma je na dokument :-)

39 Kamča | 10. února 2013 v 16:07 | Reagovat

Ochranka u dveří a vyměněné zámky, tak končila TV Pětka

Pětka začala vysílat v polovině října. K obstavení majetku jejího investora Luboše Měkoty došlo v listopadu.

Televize se tak prakticky ze dne na den ocitla bez financování. Měkota přitom původně plánoval, že do jejího rozjezdu během tří let investuje 300 milionů korun.

"Televize mi dluží několik set tisíc korun," popsal živnostník, který pro Pětku pracoval a kvůli nesplaceným závazkům na držitele licence podal žalobu. "Chystá se i hromadná žaloba, protože tam nedostal zaplaceno skoro nikdo. Ani umělci, které si televize nasmlouvala na moderování pořadů," popisuje. "Absurdní ale je, že jsem v lednu musel z peněz, které jsem nikdy neviděl, zaplatit desítky tisíc na DPH," tvrdí  o hořké zkušenosti.

Jednatelem Pětky je nyní podle obchodního rejstříku advokát Jan Mrázek. Ten firmu Metropol TV přesunul z Prahy do Českých Budějovic. Bývalí i současní zaměstnanci jsou ale přesvědčeni, že za Mrázkem stojí jiný, silný investor.

Ale KDO ????

Celý článek zde: http://zpravy.idnes.cz/nasilny-konec-tv-petka-0b2-/domaci.aspx?c=A130208_103417_domaci_hv

40 Kamča | 21. února 2013 v 18:24 | Reagovat

Tisková zpráva RRTV ze 4. zasedání, konaného dne 19. 2. 2013

Rada se seznámila s následujícími podáními k obsahu televizních programů:
Metropol TV, spol. s r. o./Pětka - Sexy šance, 24. prosince 2012 v 00:17 hodin a 5. ledna 2013 ve 23:42 hodin; Stanice O, a.s./O (Óčko)– Music Game, 6. ledna 2013 v 1:30 hodin.

Rada jako orgán dozoru pro oblast rozhlasového a televizního vysílání dle § 5 písm.a) a g) zákona č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání, žádá provozovatele televizního vysílání šířeného prostřednictvím družice Stanice O, a.s., IČ:26509911, sídlem Vrchlického č.p.439/29, 150 00 Praha 5
-Košíře, o podání vysvětlení
dle § 137 odst. 1 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, k vysílání pořadu Music Game dne 6. ledna 2013 v 1:30 hodin na programu O, konkrétně k prezentaci informací pro telefonování diváků na linku 906 70 99 99 a informací o tom, že Pravidla soutěže diváci najdou na http://calltv.com/musicgame/, kde však nebyla stanovena Pravidla soutěže,resp. Podmínky provozu linky, pro daný vysílací čas. Rada žádá, aby ve svém vysvětlení provozovatel zejména vysvětlil, jaký byl charakter sdělení, kterým informoval
diváky pořadu, aby telefonovali na uvedenou telefonní linku, když podle platných Pravidel soutěže, resp. Podmínek provozu linky, nešlo o pokyny související s interaktivním soutěžením diváků pořadu, dále aby vysvětlil, kdo měl z telefonování diváků mimo rámec Pravidel soutěže, resp. Podmínek provozu linky, kteří reagovali na
informace v pořadu, obchodní prospěch, a dále aby vysvětlil, kdo způsobil, že divákům pořadu byla nabízena služba bez pravidel. Rada stanovuje lhůtu k podání vysvětlení 20 dnů od doručení žádosti.

Rada se seznámila se sdělením provozovatele, Stanice O, a.s.,
IČ 26509911, sídlem Vrchlického 439/29, 150 00 Praha 5, ve věci pozastavení vysílání pořadu Music Game na programu O ("Óčko").

Rada se seznámila s oznámením provozovatele, společnosti Metropol TV, spol. s r.o.,IČ 264 29 144, se sídlem České Budějovice, Kostelní 1225/30, PSČ 370 04, ze dne 5.února 2013, č.j. 1456, podle § 32 odst. 1 písm. s) zákona č. 231/2001 Sb., o ukončení vysílání programu Pětka šířeného prostřednictvím vysílačů na základě licence udělené
Radou dne 4. září 2012, č.j. zem/
3027/2012, spis. zn.: 2012/609/zem/Met, ke dni 4.února 2013.

41 Mn32dP | E-mail | 24. března 2013 v 2:04 | Reagovat

Tak co, jak to vypadá s odpovědí na žalobu?

Odpověď prosím na mejl, bojim se, že už se sem zapomenu kouknout :)

42 Vlasta | 25. března 2013 v 18:41 | Reagovat

A proč jim nenapíšete přímo na jejich kontakt? Mají tam i telefon

43 Milan | E-mail | 2. srpna 2015 v 16:08 | Reagovat

No ta společnost Telemedia InteracTV Ltd. je pěkný ptáček, registrované má stránky v Arizoně, firma je registrovaná na Cypru a na Kino Barandov TV zas okrádají občany ČR a kapitál mizí kamsi na Cypr. Vychytralé, v našem státě s našimi paskvily zákony nepostižitelná firma. Když jsem volal na soutěž Rychlá hra a chtěl jsem vyhrát (chápu, že je to hra a v případě špatné odpovědi bych nic nevyhrál), ale již půl hod před koncem hry jsem věděl správnou odpověď a dovolat se tam bylo problém neboť je to linka jen na to aby se firma Telemedia InteracTV Ltd. nahrabala (když jsem se dovolal místo aby spojily do studia ptali se na totální hovadiny a pak se hovor ukončil a to se stalo 2x stejně, pak jsem na to vykašlal a nebylo to, že by se ztratilo spojení) takže NEDOPORUČUJI a POZOR NA TUTO FIRMU a pořady co zaštiťuje !!! MP

44 milgram | Web | 7. září 2016 v 15:41 | Reagovat

pujcky bez registru online přelouč :-|

45 Floydfeard | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 3:42 | Reagovat

royal palm compounding pharmacy  <a href=http://rivotril.page4.me/>rivotril online kaufen</a>  new zealand health care

46 Davidter | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 15:35 | Reagovat

giant eagle pharmacy wexford  <a href=https://ionamin.tribalpages.com>buy ionamin philippines</a>  iv certification for pharmacy technicians

47 Caseyjah | E-mail | Web | 7. září 2017 v 20:46 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>More info>>></a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama