POKRAČOVÁNÍ (?) : POPRÁZDNINOVÉ ZJIŠTĚNÍ SITUACE..

4. září 2013 v 15:20
Dnes jsme napsali cca 30 poškozeným (podvedeným) tento mail :

Dobrý den. (tato zpráva je nyní zveřejněna i na našem blogu)

Vážení, nyní po prázdninách se vracíme k věci podvodných interaktivních pořadů, které byly vysílány na tehd. TV Pětka a jsou stále vysílány především na TV Óčko.

Vy - tedy každý z Vás komu teď píšeme (= toto sdělení posíláme nyní hromadně) - jste nám napsali o tom, že jste byli různými způsoby poškozeni (podvedeni) - každému jsme odpověděli co má udělat, resp.poté jsme některým (cca na jaře) napsali svůj záměr, jak míníme variantově postupovat - ten mail každému, kdo se nám (cca do jara) ozval, zněl :

"Vážený pane/paní.

Pokud máte nadále zájem o odškodnění z důvodu Vašeho poškození (podvedení) interaktivními pořady uváděnými na TV Pětka , TV Óčko, ohledně čehož jste nás již kontaktoval/a, pak jsme Vám nadále k dispozici.

Na naší stránce http://proti-podvodu.blog.cz/ je další článek, který upřesňuje další postup.

Nyní byste měl/a napsat, zda-li :

a) budete čekat na příp.zahájení trestního řízení a až k tomuto se poté připojíte
b) chcete postupovat právní (civilní) cestou okamžitě, a to individuálně
c) chcete postupovat právní (civilní) cestou okamžitě, a to hromadně prostř.Sdružení
(v kladném případě potvrďte svoji účast ve Sdružení)
d) ve věci Vašeho odškodnění pokračujete jinak - s jiným zástupcem (advokátem)
e) ve věci nemíníte dále pokračovat

Příp.sdělte jiné okolnosti zde neuvedené.

Děkujeme za odpověď."


Chtěli jsme te(h)dy po Vás, abyste se k tomuto záměru vyjádřili a odsouhlasili resp.zvolili tu variantu, která je pro (každého z) Vás "nejsympatičtější".
Stalo se však to, že někteří z Vás na tento apel již nereagovali - teď již nebudeme zjišťovat kteří a píšeme tedy znovu všem, jejichž mailové adresy máme v této naší mailové schránce.

Nyní Vás (pane/paní) tedy ještě jednou oslovujeme a tážeme se, zda-li se u Vás situace nějak změnila (= že jste třeba již byli protistranou nějak odškodněni příp.(někým, něčím) "zastrašeni" do té míry, že již o věc nejevíte zájem..) nebo zda-li nadále setrváváte na názoru, že věc by měla být spravedlivě vyřízena - tedy že viníci by měli být potrestáni a Vy byste se měl/a (konečně) dobrat zadostiučiňující finanční satisfakce..

Chceme tedy vyjádření každého, kdo je (byl) ve věci zainteresován, a jeho nynější (s časovým odstupem) náhled na věc.

Na základě Vašich názorů a ohlasů (které by měly být ventilovány i veřejně na našem blogu resp.na našem novém (předprázdninovém) webu - viz blog) se poté rozhodneme, co a jak (a zda-li vůbec) budeme ve věci činit dál.

Je třeba zdůraznit, že zdar akce - v tomto případě proti televizním podvodům - je úzce vázán na veřejné mínění :
možná by bylo dobré i uspořádat menší demonstraci, které by si konečně všimla i nějaká média (pak šance, že státní zástupce bude činit to co má, vzrůstá..); taktéž by bylo dobré využít tohoto předvolebního období a oslovit i nějaké avizovaně revoluční uskupení (třeba Okamuru, Babiše.., nebo pokud zde vůbec nějaké je.. - to naše opravdu revoluční www.narod.tym.cz již oslovovat netřeba..) - uvidíme, zda-li se někdo z nich bude skutečně zaobírat problémy normálních lidí resp.zabojuje-li i on proti podvodu.. - my to aktivně děláme neustále..

Takže tolik prozatím.


S pozdravem KPP, Brno - tel. 722 177 107
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Markéta | 8. září 2013 v 15:18 | Reagovat

No, RRTV všem médiím poslala tiskovou zprávu, kde varuje veřejnost před těmito pořady :) Víc prý udělat nemůže :)) Některá média ji sice uveřejnila, ale to bylo asi tak vše. Když už dostali takové "téma" na stůl, mohli se toho aspoň ujmout. Ale ono nic :-(

http://zpravy.idnes.cz/ezotericke-porady-jsou-potencialne-nebezpecne-flt-/domaci.aspx?c=A130820_163915_domaci_aba

2 Pavelx | 10. září 2013 v 12:45 | Reagovat

No ono bylo asi posláno i nějaké varování těm podvedeným, kteří by třeba chtěli ukradené peníze zpět (protože je divné, že zde žádný podpůrný ohlas nevznikl..), a tak naše české podvedené ovečky zase nějak zjihly.. Nebo už všichni ti, kteří dřív aspoň nadávali, umřeli?..:-) To by fakt stálo za sociologickou studii, kdo nebo co za tím je..

3 Vlada | 12. září 2013 v 22:04 | Reagovat

Jsem přesvědčen o tom že jsem 14.7.2013 správně odpověděl Televizi Active na soutěžní otázku na největší číslo vytvořené přesunutím dvou sirek. Moderátorka ovšem moji odpověď označila za chybnou a na konci pořadu ukázala nesmyslné řešení. Měl jsem vyhrát 19.000 Kč a za ten jeden telefonní hovor jsem zaplatil 2.340 Kč. Jdu do hromadné žaloby, přidejte se všichni Vy poškození a podvedení. Díky.

4 Roman | 11. října 2013 v 11:42 | Reagovat

Zdravím. Tak co se děje nebo bude se ještě něco dít? Snad jste to nevzdali. Ta stranka narod.tym.cz je fakt dobrá, pokud by tady bylo hodně sdružených Slušných lidí, tak by se lecos dokázalo prosadit.

5 Libor | 15. října 2013 v 13:19 | Reagovat

No děje se to, že se nic neděje - teda hlavně to, že podvedeným nějak došla šťáva.. Kolega řikal, že z Prahy od orgánů něco došlo, on na to bude reagovat, ale asi už to nebude dávat sem na stránku, když už to nikdo nesleduje, nepíše. On sem napíše cca po volbách nějaký závěrečný sdělení.  
Jinak s tou naší aktivitou narod.tym.cz máte pravdu : kdyby se Slušní Lidé, navíc podvedení (což jsme vlastně všichni tímhle podvodným režimem), spojili, tak by páni-politici měli po ftákách..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama